szukasz czegoś?

Najczęściej kupowane produkty w sklepie fryzjerskim

autor:
Sprzęt do włosów

Hurtownia fryzjerska online to miejsce w sieci, w którym zamawiać mogą nie tylko właściciele i pracownicy salonów fryzjerskich, indywidualni fryzjerzy, ale także osoby prywatne, które poszukują niedrogich, a profesjonalnych sprzętów, akcesoriów i kosmetyków do włosów. Sprawdźmy, co najczęściej kupujemy w sklepie fryzjerskim i na jakie marki stawiamy.

Gdzie kupujemy sprzęty, akcesoria i kosmetyki do włosów?

Okazuje się, że nie tylko zawodowi fryzjerzy i styliści fryzur, ale także zwykli, szarzy obywatele, którzy samodzielnie dbają o swoje włosy w zaciszu domowym, zamawiają niezbędne produkty w sklepie fryzjerskim (popularne to np. www.pro-sprzet.pl). Dlaczego? Przede wszystkim ze wzglądu na niskie ceny, duży wybór, wygodę i oszczędność czasu.

Co zamawiamy w hurtowni fryzjerskiej?

Niezależnie od tego, czy weźmie się pod uwagę zakupy osoby prywatnej, czy zawodowca, można wyodrębnić cztery grupy produktów: sprzęt, narzędzia, akcesoria i kosmetyki. Oczywiście to nie wszystko, co możemy nabyć w hurtowni fryzjerskiej. Pod uwagę bierzemy jedynie to, co jest najczęściej kupowane.

Sprzęt najczęściej zamawiany w sklepie fryzjerskim

Prostownice marki Ga.ma, Fhi, Fox, Wahl, Ermila, ghd, czy Royalliss, a także profesjonalna podstawka pod ten sprzęt Ermila, oprócz tego maszynki Moser, termoloki BaByliss Pro i szczotka termiczna Fhi – to najczęściej zamawiane sprzęty pomocne w strzyżeniu i stylizacji włosów. Dlaczego właśnie one? Zapewne dlatego, że są wiodących marek, a w bardzo korzystnych cenach.

Najpopularniejsze narzędzia kupowane w hurtowni fryzjerskiej online

Wśród najczęściej wybieranych narzędzi warto wymienić: zestaw grzebieni Jaguar i trzy rodzaje szczotki Tangle Teezer, która od wielu miesięcy cieszy się niesłabnącą popularnością także wśród amatorów. Nie znajdziemy tutaj nożyczek, degażówek i brzytw. Z pewnością dlatego, że raz zakupione służą przez wiele lat, nie ma więc potrzeby zamawiania kolejnych.

Najczęściej kupowane akcesoria do włosów

Nawet najlepszy sprzęt i narzędzia nie wystarczą, gdy nie będą wspierane profesjonalnymi, praktycznymi akcesoriami. Te, na które stawiają klienci hurtowni fryzjerskiej to: klipsy zwykłe i do termoloków, peleryny fryzjerskie, spryskiwacz i karkówka Moser, miseczka do mieszania farb i z pozoru błahe, ale jakże niezbędne: ręczniki i peleryny jednorazowe, czy folia aluminiowa.

Najpopularniejsze kosmetyki hurtowni fryzjerskiej

Wśród kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, na które stawiają klienci hurtowni fryzjerskiej wymienić należy maski, odżywki, serum, szampony, spray unoszący włosy u nasady, a także wygładzający, włókno do modelowania, kuracja keratynowa, lakiery, olejki, farby i pianki koloryzujące, a także oxydanty i dekoloryzatory. Jakich marek? Najczęściej wybierane są Loreal i Matrix. To wiodący producenci w branży.

Z powyższego zestawienia jasno wynika, że w hurtowni fryzjerskiej zamawiają nie tylko zawodowi fryzjerzy, ale także osoby prywatne. Wśród produktów, które zamawiają największą popularnością cieszą się prostownice i spraye wygładzające. Jak widać proste, gładkie i lśniące włosy są wciąż na topie. Równie często klienci zamawiają kosmetyki do keratynowej pielęgnacji, by odbudować włosy zmęczone koloryzacją i stylizacją.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Wasze opinie

2
  • ra_ro

    To profesjonalne narzędzia, wiec długo będą służyć w rodzinie.

  • kokosanka

    Nigdy nie korzystałam z hurtowni fryzjerskich, ale nie wątpię, że właśnie w takich miejscach można znaleźć naprawdę dobry i profesjonalny sprzęt na lata. No i kosmetyki do włosów! W sieciówkach ciężko znaleźć coś naprawdę porządnego.

Dodaj komentarz