szukasz czegoś?

Aldo Brue, czyli stylowe, modne trampki i półbuty

autor:
Aldo Brue trampki Zamszowe

Włoska moda kojarzy nam się z elegancją i najlepszymi materiałami, które potrafią oczarować każdego. Te najbardziej luksusowe modele wykonywane są ręcznie z delikatnych skór zgodnie z tajnikami rzemiosła, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Czy można więc połączyć wyrafinowaną modę z czymś tak casualowym jak trampki. Aldo Brue udowadnia, że jest to możliwe.

1. Historia Aldo Brue

Osoby, które znają się na modzie, mają świadomość, że Aldo Brue to praktycznie synonim klasy. Znawcy zwracają uwagę na to, że ta firma nie boi się eksperymentować z niestandardowymi krojami butów. Zwraca się jednak również uwagę, że każdy projekt obuwia, który wychodzi z Aldo Brue korzysta z wieloletniego doświadczenia szewców, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Z tego powodu trampki czy półbuty marki Aldo Brue jak te na bymotyl.com/8_aldo-brue stanowią prawdziwe dzieła sztuki dla wszystkich tych, którzy mają świadomość, co noszą na swoich stopach.

pokrewne:  Marynarka na sportowo - jaką wybrać?

Mariano Brue, założyciel marki, swoje pierwsze doświadczenie jako szewc zdobywał już w latach 30 poprzedniego stulecia. Jego praca została przerwana przez wojnę, jednak niedługo po jej zakończeniu postanowił otworzyć własny warsztat. Dzięki pomocy rodzeństwa udało mu się w szybkim czasie rozwinąć firmę rodzinną, która obecnie dostarcza obuwie dla koneserów na całym świecie.

2. Co jest sekretem Aldo Brue?

Niektórzy uważają, że ręczne rzemiosło to przeciwieństwo innowacyjności. Na pewno nie myśli się tak w Aldo Brue, gdzie dorobek i doświadczenie trzech pokoleń szewców współistnieje z nowoczesnymi technikami produkcji.

Nie oznacza to jednak, że buty tworzone są w pośpiechu. Praca nad nimi to wieloetapowy proces, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie unikalnych efektów. Niektóre z butów z oferty Aldo Brue mogą być wykonane tylko przez szewców pracujących w tej firmie, ponieważ poziom skomplikowania jest tak duży.

pokrewne:  Czym jest styl casual?

aldo brue trampki skórzane

3. Trampki, czyli połączenie wygody i mody

Czy trampki, czyli amerykańskie sneakersy, mogą być wytwarzane przez taką firmę jak Aldo Brue? Czy nie kojarzą nam się one z młodzieżą, hipsterami lub punkowcami? W teorii wszystko przeczy takiej możliwości. W końcu tenisówki to przede wszystkim obuwie bardzo nieformalne, które często pierzemy w pralce, a wygodna guma na podeszwie sprawia, że poruszamy się w nich bardzo cicho – stąd ich angielska nazwa.

4. Czy trampki mogą być eleganckie?

Od wielu lat jednak trampki są przedmiotem reinterpretacji w świecie mody. Ich kształt inspiruje i pobudza wyobraźnię twórców na całym świecie. Wiele firm wypuściło wersje skórzane lub stylizowane na bardziej eleganckie obuwie. Nikt jednak nie posunął się tak daleko jak Aldo Brue. Ich trampki to esencja elegancji. Musimy się im przyjrzeć, by zobaczyć charakterystyczny dla tenisówek przód. Wysokiej jakości skóra użyta do ich stworzenia sprawia, że to produkt dla prawdziwych koneserów.

pokrewne:  Jak nosić płaszcze? Jak dobrać płaszcz do sylwetki?

Aldo Brue półbuty

5. Wyrafinowane półbuty Aldo Brue

W ofercie Aldo Brue znaleźć można jednak znacznie bardziej klasyczne buty w stylu broksów czy monków. Jak wszystkie ich produkty, również te wykonane są z wysokiej jakości skóry i z dbałością o szczegóły. Na pewno warto mieć w swojej szafie zarówno trampki, jak i inną parę półbutów tej firmy.

Rating: 4.7/5. From 3 votes.
Please wait...

Wasze opinie

2
  • alka

    Bardzo lubię tego typu buty, mogę nosić codziennie 🙂

  • Clarice

    Dość specyficznie wyglądają i na pewno są bardzo eleganckie, ale patrząc na nie ciężko mi określić – są to buty damskie czy męskie? Chyba damskie, ale pewności nie mam.

Dodaj komentarz