szukasz czegoś?

Regulamin

autor:

Poniżej przedstawiamy najważniejsze zasady na feef.pl

  1. Odpowiedzialność prawną za treść publikacji zamieszczonej przez autora w serwisie ponosi wyłącznie autor tejże publikacji.
  2. Ograniczenie odpowiedzialności właściciela serwisu. Zapoznając się z treścią artykułów w serwisie feef.pl rozumiesz, że serwis ma charakter informacyjno-rozrywkowy, a zamieszczone w nim teksty zawierają wyłącznie treści o charakterze ogólnym, nie stanowią ani porady, ani instrukcji postępowania w określonych przypadkach. Właściciel serwisu feef.pl nie odpowiada za treść artykułów umieszczonych na serwisie w jakimkolwiek zakresie, a w szczególności za jakąkolwiek szkodę wyrządzoną zastosowaniem, lub brakiem zastosowania się do nich. Treść artykułów wyraża poglądy ich autorów, a nie właściciela serwisu. Właściciel serwisu nie odpowiada za treść komentarzy pozostawionych pod artykułami przez osoby trzecie.
  3. Serwis feef.pl nie zezwala na kopiowanie i przedruk treści zamieszczonych na feef.pl. Kopiując treść naruszasz zapis z art.116 ?Ustawa Prawo autorskie i prawa pokrewne? z dnia 4 lutego 1994 roku. Jeśli odszukamy skopiowany z serwisu feef.pl tekst, będziemy powiadamiać policję.