szukasz czegoś?

Zniżki i promocje na ubrania? Rozwiązaniem kody rabatowe marek odzieżowych!

autor:
Kobieta na zakupach

Zakupy – kto ich nie lubi? Zakupy odzieżowe? Jeszcze lepiej! Co jednak zrobić, gdy ceny ubrań nie zawsze nas satysfakcjonują i sprawiają, że musimy obejść się smakiem? Ile razy zdarzyło się, że zrezygnowałyśmy z kupna wystrzałowych butów czy sukienki, bo były zbyt drogie? Jest na to proste rozwiązanie – kupony rabatowe!

Jak kupować taniej?

Najprostszą metodą jest polowanie na promocje. Sklepy często je urządzają i zazwyczaj dotyczą one końcówek serii z danej kolekcji, która jeszcze pozostała na stanie, ale nie tylko. Wchodząca do sklepów nowa kolekcja ubrań także może generować promocje, zachęcające do zakupów zarówno stałych, jak i nowych klientów. Idąc do galerii czy przechodząc obok sklepów odzieżowych na ulicach miast często widzi się ogromne kolorowe znaki świadczące o dostępnej w sklepie promocji.

Rzecz jasna nie zawsze wiadomo kiedy takie promocje się pojawią, dlatego bardzo ważne jest śledzenie zmian pojawiających się w sklepach.

Skąd wziąć kody rabatowe na ubrania?

Oczywiście promocje w sklepach stacjonarnych to niejedyna możliwość do wykorzystania. W dobie, gdy wiele sklepów działa online, obok tradycyjnych promocji i zniżek, dostępne są również kody rabatowe funkcjonujące w danym sklepie czy serwisie i dotyczące wybranych marek albo kolekcji. Na stronach internetowych bardzo łatwo można je znaleźć i tak na www.kody-rabatowe.domodi.pl udostępnione zostały kody do wykorzystania w wielu różnych sklepach odzieżowych. Nie trzeba więc biegać po galeriach czy szukać na stronach konkretnych marek, ponieważ wszystko widoczne jest jak na dłoni w jednym miejscu.

Innym sposobem na znalezienie kodów rabatowych są rzecz jasna popularne newslettery u sprzedawców. Oprócz tego informacje można znaleźć także na fanpage’ach czy innych kontach społecznościowych. Czasem dostępne są również kody rabatowe do wydruku i wykorzystania w sklepie stacjonarnym, obecnie jednak zaczyna się od tego odchodzić na rzecz kodów wirtualnych.

Torby zakupowe

Na co obowiązują kody rabatowe?

Wszystko tak naprawdę zależeć będzie od polityki danej marki i sklepu. W każdym przypadku oferowane promocje i zniżki mogą dotyczyć różnych produktów. Na przykład można w ten sposób zaopatrzyć się w ubrania damskie, męskie czy dziecięce po zniżonej cenie, jak również kupić w promocji buty, dodatki czy biżuterię. Z kodami rabatowymi dostępnych jest naprawdę wiele różnych możliwości i w ten sposób można uzupełnić swoją szafę o najbardziej stylowe i modne kreacje, po znacznie niższej i bardziej atrakcyjnej cenie. Wysokość udzielonych rabatów także zależeć będzie od danej marki czy sklepu.

Jak korzystać z kodów rabatowych?

Najczęściej działa to w ten sposób, że kody rabatowe składają się z kolejnych cyfr czy liter, które trzeba użyć, by otrzymać rabat. Chodzi o to, iż podany kod należy skopiować do wybranego pola na stronie sklepu. Zazwyczaj pojawia się ono pod koniec zakupów, w podsumowaniu – wkleja się wybrany wcześniej kod i na tej podstawie od ceny wybranych produktów odliczana jest kwota promocji z kodu rabatowego. Potem nie pozostaje już nic innego, jak wybrać sposób płatności oraz dostawy i na sam koniec czekać na przesyłkę z odzieżą, butami czy dodatkami.

Warto też pamiętać o tym, że kody rabatowe mają określony czas działania. Najczęściej jest on podany przy samej promocji, gdzie przy informacji o udzielanym rabacie, powinien być także określony termin jego aktywacji.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Wasze opinie

2
  • diuna

    Promocje zawsze są fajne 😀 Wiadomo, że chodząc na zakupy zazwyczaj patrzy się na ceny, a te często zniechęcają, a kody rabatowe i zniżki to naprawdę ciekawe okazje do wykorzystania.

  • Amelia

    Kto nie lubi rabatów? Sama tego zawsze wyszukuje, bo bez tego musiałabym chyba z połowy zakupów zrezygnować!

Dodaj komentarz