szukasz czegoś?

Wysportowana sylwetka i modne ciuchy. Dobieramy stylizację na siłownie

autor:

Dzisiaj kolejny raz pomożemy facetom, którzy dbają nie tylko o kondycję i sylwetkę, ale i o ubiór. Przejrzymy co niebieskiego warto założyć na siłownie, by było modnie i wygodnie.

Jak ubierać się na siłownię?

Bowiem choć mamy środek zimy to aktywni biegacze wcale nie przestali uprawiać sportu. Wielu z nich przeniosło się ze stadionowych bieżni i parkowych ścieżek do siłowni i klubów fitness.

Jak już kiedyś wspominaliśmy, moda już dawno wkradła się do szatni klubów fitness, siłowni, a nawet basenów. Trzeba się z tym pogodzić i znaleźć odpowiedni strój, w którym i my poczujemy się dobrze. Białe podkoszulki i czarne krótkie spodenki dawno wyszły poza ramy stroju odpowiedniego na siłownie.

W ostatnim czasie przeglądaliśmy inne tematyczne strony i w oko wpadły nam ubrania na siłownie ze strony http://www.workoutbodyattack.blogspot.com.

pokrewne:  5 książek o modzie, które warto przeczytać

Jakie ubrania są modne w klubach fitness?

Szare dresy też są już niemodne, a do tego niewygodne. Wybierając strój zdecyduj się na taki, który wykonany jest z termoaktywnych materiałów. Nie wybieraj bawełny, bowiem to materiał szybko nasiąkający potem, przez co już po chwili odczujemy dyskomfort. A to automatycznie zniechęci nas do ćwiczeń.

Dlatego warto zainwestować w bieliznę, która przepuszcza powietrze, a jednocześnie trzyma ciepło. Do tego wygodne spodnie dresowe. Na siłowni często spotyka się zarówno kobiety jak i mężczyzn, którzy mają na sobie dresowe rybaczki, czyli popularne ?.

fot.: domodi.pl

fot.: domodi.pl

Jak wybrać sportowe ubrania?

Przy wyborze stroju bądź świadomy, że nie może być to pierwszy lepszy ciuch. Tobie ma być wygodnie, a koszulka powinna być dopasowana do sylwetki oraz rodzaju ćwiczeń, który wykonujesz. Nie może też krępować ruchów, o czym wielu z nas zapomina i o problemie dowiaduje się dopiero, gdy siada do ćwiczeń.

pokrewne:  Co założyć do legginsów? Jakie buty? Jaka góra?

Guziki i suwaki też są naszym sprzymierzeńcem w trakcie wykonywania ćwiczeń.

Jakie buty na siłownię?

Buty – To podstawa, zwłaszcza jeśli dużo korzystamy z bieżni. Jeśli stoisz przed wyborem to szukaj takich, które mają miękką cholewkę wykonaną z tkaniny, która pozwoli oddychać stopie. Ważne, by podeszwa była miękka i elastyczna, bo to dzięki temu stopa podczas biegu nie będzie narażona na przeciążenie stawów. Niebieskie buty Skechers będą dobrym wyborem nie tylko dlatego, że są wygodne, ale zachwycają też modną kolorystką. Rzadko spotykaną wśród innych marek.

fot.: domodi.pl

fot.: domodi.pl

Ubrania sportowe znanych marek

Znane marki. To powinien być Twój punkt odniesienia. Możesz sobie pomyśleć, że coś nie tylko jest drogie, ale również zbędne. To tylko złudzenie. Profesjonalne sklepy, oferujące towar za większe pieniądze rzadko sprzedają coś, co się nie przydaje. Przykładem może być tutaj wymieniona już bielizna termoaktywna. W sklepach dla sportowców za dobry produkt musimy zapłacić nawet kilkaset złotych.

pokrewne:  Od dziecięcej gwiazdy do jednej z najlepszych hollywoodzkich aktorek

Zaś na aukcjach internetowych pojawiają się takie same (niestety tylko na zdjęciu) produkty o połowę tańsze. Dopiero po otrzymaniu paczki z przedmiotem okazuje się, że jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Najprościej mówiąc ? ?towar niezgodny z opisem.? Albo zgodny, ale nie na tyle na ile byśmy sobie życzyli.

Wierzymy, że trzymając się tych kilku prostych zasad z wielką chęcią zaczniesz odwiedzać siłownię, tak jak ci, którzy robią to od lat. My pisząc ten artykuł Ameryki nie odkryliśmy. Ale właśnie może takie banalne słowa pomogą komuś osiągnąć sukces.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Wasze opinie

3
  • Malwina

    Ja tam nie kieruję się modą jak kupuje ubrania na siłownię. Patrzę na to, żeby ciuchy były z dobrego materiału, który oddycha i przepuszcza wilgoć. Takie bawełniane dresy, nie wiadomo jak stylowe, nie są zbyt dobre

  • osiłek

    Na silowni trzeba modnie wyglądam, zwłaszcza kiedy zaczyna się ćwiczyć i nie ma się czym pochwalić.

  • siłaczka

    Ja na siłownię biorę zwykłe dresy. Tylko buty muszę mieć lepsze i kupiłam takie z New Balance.

Dodaj komentarz