szukasz czegoś?

Jak ubrać się na pierwszą, kolejną randkę z dziewczyną?

autor:
Mężczyzna z kwiatami

Randka to wyjątkowe spotkanie, którego podstawowym założeniem jest lepsze poznanie się pary. Bywa to stresujące pod wieloma względami, dlatego najczęściej każdy stara się zrobić jak najlepsze wrażenie. Dzięki temu istnieje szansa na to, że pierwsza randka nie będzie także tą ostatnią… Jak jednak powinno się ubrać na takie spotkanie? Co powinni założyć panowie, gdy zapraszają dziewczynę? Co na pierwszą, a co na następne randki?

Jak przygotować się do randki z dziewczyną?

Randka jest stresująca nie tylko dla kobiet, ale i mężczyzn też, zwłaszcza gdy naprawdę zależy im na spotkaniu i zrobieniu jak najlepszego wrażenia. Z tego też powodu najlepiej postarać się za bardzo nie przejmować, a postawienie na naturalność i lżejsze podejście może wiele rzeczy ułatwić.

Jeżeli chodzi o przygotowania, na pewno warto zastanowić się nad tym, gdzie pójść, o czym rozmawiać, jak spędzić czas i rzecz jasna jak się na takie spotkanie ubrać. Panowie wprawdzie na ubiór nie zwracają tak dużej uwagi, jak panie, ale i oni też chcą zrobić dobre wrażenie wizualne. Dotyczy to zwłaszcza pierwszej randki, ale i następne spotkania, jeżeli do nich dojdzie, mogą być sporym wyzwaniem.

pokrewne:  Czy mężczyźni rzeczywiście wolą blondynki?

Jak ubrać się na randkę z dziewczyną?

Randki bywają tymi najważniejszymi, jako że są one pewną formą własnej prezentacji i taką generalną próbą czy w przyszłości taki związek ma jakiekolwiek szanse. Dlatego zarówno panie, jak i panowie starają się zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie i po prostu ubrać się „wystrzałowo”. Ma to pewien sens, ale warto zapamiętać dwie istotne zasady.

Po pierwsze – zawsze ubierajmy się zgodnie z miejscem, do którego się udajemy. Idąc na spacer, niepotrzebny będzie garnitur, ani biała koszula, podobnie wygląda to z kinem czy nawet pójściem na piknik, czy co ZOO. Po drugie – ubierajmy się maksymalnie tak, jak robimy to na co dzień. Innymi słowy, nie starajmy się udawać kogoś, kim nie jesteśmy, jeżeli więc zazwyczaj nie chodzimy w garniturach i koszulach, nie ma sensu ich zakładania, chyba że okazja do tego zachęca. Najważniejsze będzie jednak to, by ubiór był schludny i czysty i lepiej darować sobie obciągnięte dresy.

pokrewne:  Modny facet w upalne dni

Parana randce

Jak ubrać się na pierwszą randkę z dziewczyną?

W przypadku pierwszych randek zazwyczaj chce się zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie, ale jak zostało powiedziane wyżej, dobrze zastosować się do dwóch najważniejszych zasad – miejsca, do którego się udaje oraz własnego stylu. To rzecz jasna nie oznacza, że można ubrać cokolwiek.

Na pierwszą randkę warto dobrze się przygotować i wybrać nieco bardziej wyjściowy strój – może być to koszula, choć niekoniecznie biała, ale na przykład kolorowa lub z jakimś ciekawym nadrukiem. Do tego wystarczą nawet jeansy lub w wersji bardziej eleganckiej chinosy, do których koszule pasują idealne, ale jednocześnie nadają wyglądowi niezbyt formalnego wyglądu. Jeżeli chodzi o buty, adidasy można sobie darować na inny czas (chyba że czeka was spacer) i wybrać oksfordy, derby albo zwykłe mokasyny.

pokrewne:  Co kupić na jesień? Jesienne trendy w modzie

Jak ubrać się na kolejne randki z dziewczyną?

Tu też będzie wiele zależało od tego, gdzie chcemy się udać i jaki jest nasz styl na co dzień. Poznając się jednak bliżej, może okazać się, że ubiór nasz i dziewczyny wcale nie musi być nazbyt elegancki, chyba że zapraszasz ją na kolację do restauracji.

Nie ma tu konkretnych norm co do ubioru, więc to czy założy się zwykły T-shirt i jeansy, czy spodnie od garnituru i elegancką koszulę nie ma znaczenia. Oczywiście, jeżeli zależy nam na dziewczynie, przyłożenie większej wagi do swojego ubiory i wyglądu zewnętrznego może być bardzo ważne i warto pamiętać o dość istotnej zasadzie, czyli jak was widzą, tak was piszą i dotyczy to nie tylko randek z dziewczyną, ale i wielu innych sytuacji życiowych.

No votes yet.
Please wait...

Wasze opinie

1
  • Fabio

    Najlepiej ubrać się schludnie i elegancko, dotyczy to obu stron, niezależnie od płci:). Byle nie było brudno, ale też niezbyt sztywno.

Dodaj komentarz