Szukasz czegoś?

Odważna wojowniczka, czyli sukienka moro

Autor:
sukienka militarna

Dotychczas ubrania tego typu zarezerwowane były wyłącznie dla wędkarzy oraz wojskowych. Czasy jednak się zmieniają, a my kobiety coraz chętniej sięgamy po motywy militarne. Nie od dzisiaj bowiem wiadomo, że projektanci mody lubią czerpać inspiracje ze stron wszelakich.

Ubrania w stylu moro

Ciuchy w tym stylu nie mają jednak na celu kamuflażu, lecz wyróżnienie się z tłumu. Choć są to barwy natury, to mimo wszystko poprzez swoją surowość, nadają stylizacjom dość buntowniczego wyrazu.

Może warto więc czasem Moje Drogie zrezygnować ze słodkich i dziewczęcych koronek oraz eleganckich czerwonych sukienek, na rzecz czegoś ostrzejszego? W końcu każda z nas lubi od czasu do czasu pokazać pazurki.

Stylizacje w wojskowym stylu

Nie byłabym sobą, gdybym nie przepłynęła przez odmęty internetu wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu najciekawszych stylizacji. Moją uwagę przykuł przepiękny outfit, znaleziony na blogu Fashion Roulette, gdzie jego autorka ma na sobie absolutnie powalającą sukienkę moro z Zary w kolorach fioletu, różu, granatu oraz czerni. Całość zestawiona jest z elegancką kopertówką z New Looka, bransoletą z Cocktailme oraz szpilkami z Caprice. Jak widać może być też drapieżnie?oraz seksownie.

In the Army now – któż z nas nie zna tej słynnej piosenki Status Quo? Drogie dziewczęta, jeżeli tylko więc chcecie się przez chwilę poczuć jak w wojsku, lećcie czym prędzej do sklepu. Jak głosi stare porzekadło Za mundurem panny sznurem, więc kto wie może w drugą stronę, też to działa?

Rating: 4.7/5. From 3 votes.
Please wait...