szukasz czegoś?

Baleriny – obowiązek każdej kobiety!

autor:
Kolorowe baleriny z kokardką

Gdybyśmy jeszcze kilkadziesiąt lat temu zapytali was, z czym kojarzą się wam baleriny, to zapewne wspomnielibyście o balecie. Dziś jednak, na całe szczęście jest inaczej, a buty damskie znane jako baleriny, stały się absolutnym klasykiem, którego nie można nie posiadać w swojej szafie! Z czym można je nosić, a jakie połączenia to nieunikniona droga do modowego faux-pas? Przekonajmy się!

Baleriny dla każdej z was

Na samym początku warto wspomnieć o tym, że mimo tego, że większość z tych butów jest okraszona tą samą nazwą, to do wyboru mamy naprawdę szeroką paletę fasonów, dających nam ogromny wybór możliwych stylizacji. Poza klasycznym krojem, który idealny będzie do wszelakiego ubioru oficjalnego, mamy także do wyboru tzw. chanelki, cechujące się polakierowanym czubkiem i kokardką na froncie czy takie z odkrytymi placami, które mogą być idealnym wyborem na letnie, parne miesiące! A to zaledwie początek!

Różne modele kolorowych balerin

Jak nosi się baleriny?

Rozejrzyjcie się na następnym spacerze za tym, kto i z czym nosi baleriny. Szybko zrozumiemy, że tak naprawdę trudno znaleźć ograniczenia, mogące sprawić, że stylizowanie tych butów będzie trudne. Zakładają je kobiety pracujące w największych korporacjach, jak i takie, które są już po pracy i szukają chwili relaksu w gronie znajomych. Prawdopodobnie dlatego są one tak popularne! Warto jednak pamiętać, o tym, żeby dopasować wybrane przez nas baleriny do tego, jak wygląda reszta naszego stroju! To dość logiczna kwestia – przecież nie warto zakładać eleganckich, niemalże oficjalnych fasonów do na przykład zwiewnych sukienek, typowych dla dusznych, letnich miesięcy! Jeżeli jednak dopasujemy całość do wybranej przez nas stylistyki, wszystko powinno zakończyć się sukcesem!

Szeroki wybór damskich butów znajdziesz w https://www.markoweubrania.com/kategoria/obuwie-d.

Podsumowanie

Baleriny to absolutny klasyk butów damskich – nie ma co temu zaprzeczać! Mamy nadzieję, że jeżeli jeszcze jakimś cudem nie zaopatrzyłyście się w co najmniej jedną parę, to po dzisiejszym artykule ulegnie to natychmiastowej zmianie! Naprawdę warto mieć możliwość zmiany często niewygodnych butów na obcasie na coś na płaskiej podeszwie! Wasze stopy wam podziękują!

Rating: 4.8/5. From 5 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz